auto MOTOL BENI
Severní 321, 252 25  Ořech - Praha západ
Ford

Kariéra v AMB Praha

Prodejce ND a příslušenství

Požadujeme:
• odborné vyučení bez maturity
• schopnost převzít hmotnou odpovědnost
• pečlivost, spolehlivost
• znalost práce na PC
• znalost automobilů, ŘP sk.B

Náplň práce:

• Zpracování a realizace objednávek náhradních dílů dle požadavků obchodních partnerů nebo přejímacího technika
• Prodej dílů velkoobchodním partnerům, kontakt se zákazníkem
• Kontrola správnosti dodávky, včetně fyzického stavu
• Odpovědnost za uskladnění nesprávných dodávek v odděleném a označeném prostoru
• Vedení evidence vratných dílů (AT díly)
• Vedení evidence reklamací dodaných produktů, včetně záznamů o průběhu resp. uzavření reklamace
• Výdej příslušných dílů na základě požadavku přejímacího technika nebo mistra dílen
• Odepisování vydaných dílů ze skladové evidence k příslušné zakázce
• Řízení skladové evidence podle identifikačních prvků a čísel náhradních dílů
• Udržování prostorů skladu, včetně prostorů přilehlých neustále v čistotě a pořádku
• Vedení záznamů o aktivních reklamacích
• Provádění pravidelné inventarizace skladových zásob
• Přejímání hmotné odpovědnosti za svěřené prostředky

Nabízíme:

• velmi dobré platové ohodnocení
• přátelský kolektiv a práci v příjemném, moderním prostředí
• příspěvek na stravování / stravování v závodní jídelně
• kartu do sportovního zařízení JEREMI
• práci na plný úvazek s nástupem ihned
• a další firemní benefity

Životopisy zasílejte na email: hribova.veronika@fordamb.cz

Automechanik

Požadujeme:

• řidičský průkaz min. sk. B
• odolnost vůči stresu a zvládání pracovního tempa
• trestní bezúhonnost

Výhodou:

• praxe v oboru
• zkušenosti s prací s diagnostikou

Nabízíme:

• velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměňování
• práci s nejmodernější automobilovou technikou
• odborná školení s certifikací Ford
• příspěvek na stravování - stravování v závodní jídelně

Přijímací technik - auto MOTOL BENI a.s.

Požadujeme

• odborné vyučení s maturitou
• praxi v oboru na pozici přejímacího technika
• technická znalost automobilové techniky
• zodpovědný a vstřícný přístup
• komunikativní dovednosti vůči klientům
• schopnost rozhodovaní a spolupráce
• zkušenosti s prací s PC
Nabízíme

• příspěvek na stravování , stravování v závodní jídelně
• kartu do sportovního centra JEREMI

Životopisy zasílejte na email: Hribova.Veronika@fordamb.cz

Zavolat