auto MOTOL BENI
Severní 321, 252 25  Ořech - Praha západ
Ford

Skladník

Místo výkonu práce: Severní 321, Praha-západ - Ořech

Nástup: ihned

Pracovní náplň

• Dohledávání a určování dílů v katalozích
• Objednávání náhradních dílů
• Příjem a kontrola zboží
• Komunikace s dodavateli a zákazníky
• Evidence a kompletace jednotlivých objednávek
• Dokladová a fyzická evidence, inventury
• Manipulační práce ve skladu
• Spolupráce s kolegy z mechanické dílny, příjmu oprav a prodeje

Požadujeme

• Znalost konstrukce motorových vozidel
• Zkušenosti s katalogy autodílů
• Znalost cizího jazyka výhodou
• Řidičský průkaz sk.B
• Znalost práce na PC
• Schopnost se rychle učit novým věcem
• Alespoň výuční list, krátká praxe ve skladu výhodou
• Samostatnost, odpovědnost a smysl pro pořádek
• Manuální zručnost a komunikační dovednosti

Nabízíme

• velmi dobré platové ohodnocení
• přátelský kolektiv a práci v příjemném, moderním prostředí
• příspěvek na stravování / stravování v závodní jídelně
• kartu do sportovního zařízení JEREMI
• práci na plný úvazek s nástupem ihned
• a další firemní benefity
Vloženo: 2. 4. 2024

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VYPLŇTE PROSÍM KONTAKTNÍ ÚDAJE
A PŘILOŽTE ŽIVOTOPIS:

Zpracování osobních údajů:
Odesláním souhlasíte, aby společnosti Ford Motor Company, s.r.o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat a to bez omezení a bez udání důvodu.

Zavolat